• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Passion

Antarë i Respektuar
Kam. Si skam. Por sthem :p
Nderroi koken penes,edhe zhyte ne shishen e bojes,qe fillimi i fjalise te jete me i theksuar.

Madje madje ,aq vemendje sa marrin shkronjat e para,po aq me shije ngelen e ato te fundit. :)E kur te marre malli per mua An'?
Do rreshtesh se qeshuri papritmas ?
Do hapesh librat e tu qe ke nenvizuar per mua? Do dredhesh cigare me duart qe te dridhen sepse asnjehere smesove ta beje sic duhen?
E kur te marre malli per mua An'?

Do shkruash emrin tim rrugeve dhe do lidhesh 5 fjale pa lidhje? Sepse numri 5 kishte rendesi per ty An'. Puthja e 5 te benim dashuri pas 5 diteve njohje. 5 Ngjyrat e qiellit kur ngriheshe ne mengjes per te me mbuluar. 5 kenget qe mbaje ne nje cd ne makine.
 

Passion

Antarë i Respektuar


@Passion
I nderuar pasion te kerkoj ndjese per reagimin tim prej femije:D
Nuk duhej te sillesha ne ate menyre aq me pak me ty.
Uroj qe nje dite te me falesh dhe mos te me mbash meri:D
Nuk e kam per turp te kerkoj falje kur gaboj.
:emoji_hugging::emoji_hugging::(:(
Te jesh mire @Jetmira,edhe mos ki me te voglin merak.
Lundrim te kendshem ne forum,edhe te dergoj te perzemert pershendetje. :)

Sinqerte
Passion!
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Nga ajo që " ta merr me miza"..këtij shekulli i takon.
Jo miza, por edhe nje grup luanesh te uritur te ishin midis meje dhe teje, une s'do e ngadalesoja hapin!

Do te t'i ngulja syte sikur te isha i hipnotizuar, por me nje intensitet pervelues.

Do te te hidhja energjikisht mbi krevat.

Do te te kapja te dyja duart me njeren dore dhe t'i mbeshtesja te koka e krevatit.

Dhe kur te ishte ne ate pozicion, doren tjeter do e fusja... poshte jastekut... do merrja kanunin qe ti mban atje dhe do ikja.
 

ZHIGO

sura sio moyo
Me intrigoj menyra e te qenurit ti, ajo qe je, por jo menyra se si ti me trajton!
Deshira shtyn doren si e shkret te shkruaj pafund e nuk pyet, por mendja kupton vetem me ate cfare ushqehet dhe me ben te dukem si idiot.
Sikur me nuk kam cfare te te shkruaj, por me beso mijera fjale presin miratimin qe kurr nuk do te vij deri atehere kur mendja te thot po.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top