• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nuk po e perseris @Bledi_Shady ,por jemi te vetedijshem qe rrembehemi pas shkrimeve dhe harrojme se ne çteme jemi.
Une sjam fyer ndonjehere per kete,keshtu qe nese do i te mbani paster ambientin:p,e perdorni fshesen pa merak.
(y) Stafit:you are the best!
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
@Tip:

Pash dike ne tren qe ishte origjinal me foton qe solle (ate me nokfen Didi tek bluza).
Per fat te keq nuk arrita ti beja foto. lol
 
  • Haha
Reactions: Tip

Tip

Antarë i Respektuar
@Tip:

Pash dike ne tren qe ishte origjinal me foton qe solle (ate me nokfen Didi tek bluza).
Per fat te keq nuk arrita ti beja foto. lol
@Didi mos tvi turp kinge! Ne jemi si nje familje tashme (so nevoja me ju referu vetes si nje person qe pe ne tren) :p ...Merr kurajo, zhvishu nga komplekset dhe hudhe foton me bindje te plot qe ne do te pranojm ashtu sic je - pa pik paragjykimi)!!! :love:
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
@Didi mos tvi turp kinge! Ne jemi si nje familje tashme (so nevoja me ju referu vetes si nje person qe pe ne tren) :p ...Merr kurajo, zhvishu nga komplekset dhe hudhe foton me bindje te plot qe ne do te pranojm ashtu sic je - pa pik paragjykimi)!!! :love:
Plaç! lol

Me thuaj kur te jesh qe te ve foton.
Biles, biles do ta ve me gif, u pa puna.
 
  • Like
Reactions: Tip
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top