• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Darius

DENY IGNORANCE
Nje dite do te ngrihesh dhe do e kuptosh qe te mungon dikush qe te dashuronte vertet,
nje dite do te hapesh syte dhe do te ndjesh boshllek,
do te duash te flasesh me mua,
por do e kuptosh se nuk jam aty me ty dhe nuk do te dish se ku jam ose se si jam,
por do jet e pa mundur dhe do te jem shum larg.​
 
PDK, LDK ,AAK dhe ata lakejte e vegjel pas tyre-
Qe sot jeni tradhtare te kombit shqiptar.

Kam edhe per popullin e Kosoves.

Keta zagaret e dine mire qe nuk ka zgjedhje tani dhe i kane bere pazaret e tyre, do tentojne te rrine ne pushtet per nje legjislature te plote 😬

Protestoni nga shtepia, nga ballkonet, nga dritaret, beni dicka qe ta marrin vesh se me fundin e qeverise Kurti kane vulosur fatin e tyre si tradhtare te kombit shqiptar.


Ne kete rast uroj qe VV te marre pjese ne zgjedhjet e ardhshme parlamentare ne Shqiperi.
Une kurre nuk jam angazhuar me asnje force politike ne Shqiperi por nese VV merr pjese ne zgjedhje do jem zeri dhe perkrahesi i tyre me i flakte ne zonen time.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top