• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
He zuri jugun me te dridhur tani ...temen sme ecen hic lool
 

Xhelozi

😎😎😎
Kam fjet jashte shalgjati 🤣...jam si e goditur sot
Ps: u trrembem shume lol edhe pse nuk ishte i forte shume u be shume zhurme e madhe ...3 termete njera pas tjetres tmerr
Shyqyr qe paske shpetu dhe pse termet i vogel
 

Vajza

💕
Staf në FV.AL
Pse shumica ketu qe ju kam lexuar , ne vend ll perdorni dh ..
Hellou -hedhou
Llupse - dhupse
E ke dhi - e ke lli .
E tj e tj.
A ju duket bukur a , kaq shume te shemtoni gjuhen !? Mos u prekni , vetem me thoni cila eshte e drejta , Ndoshta un kam i mesuar fjalet gabim 🤔
 
Top