• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Guest20

Offline✌
Keni dicka per t'i thene dikujt?

Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh ;) :)
 

Guest20

Offline✌
Keni dicka per t'i thene dikujt?

Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh ;) :)
 

Guest20

Offline✌
Keni dicka per t'i thene dikujt?

Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh ;) :)
 

Guest20

Offline✌
Keni dicka per t'i thene dikujt?

Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh ;) :)
 

Guest20

Offline✌
Keni dicka per t'i thene dikujt?

Nuk te them asgje,sepse nuk je pjese e forumit,edhe normalisht qe nuk do e lexosh ;) :)
 

sensuu

sweet
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

duhet shkrujt edhe kujt ja thua se ckuptim ka :p
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

I them zanes:ku je fut se na thave syte :(
 
Redaktimi i fundit:
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

... Nuk sherben asgje nje porte e mbyllur: trishtimi nuk mund te dale dhe gezimi nuk mund te hyje...
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

U them zanes:ku je fut se na thave syte :(
Dhe une te njejteni mendim; Vertete ku ka ikur Zana ?!
Duku o Zana duku ..:)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

Kam e nje sms per veten time;
Ca rob i mire qe je hahahaha :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

po pra,ka humbur :(
Na mungojn komentet e saj tan spec ndonjehere :p
Mendova se mos i kishit futur ban ?
Jo cfare Ban-it,!!
 

Guest20

Offline✌
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

I them ketyre dy gocave qe drejtojn forumin:beni nje pune te lavderueshme,edhe qe drejtoni me mire se sa burrat :)
 

Passion

Banned
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

Nuk di nga ti hedh shkronjat.
Ato jane si fotot.
I ndalin castet!

S'kam.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

Jo nuk kam tani per tani!
 

DeliriumMind

🌑🌒🌓🌔🌕🌖🌗🌘🌑
Titulli: Keni dicka per t'i thene dikujt?

Nev pse je kaq perfekte ?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top