• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
C'etait plutot une blague. Il faut pas prendre sur toi les mauvaises energies d'ici. Ca sert a rien. Pour ca je t'ai dit de lui dire directement:)
Hugssies

Sa per temen: kur me hypen inati, nuk flas une, mbaj inat deri sa te me zbresi, keshtu qe le te fryj syte ne djell kush pret dicka lol
Vetem ti mos u nxeh lol
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
@NGU un bej shaka pse e merr seriozisht turperisht? 😆 a esht kjo arsye te injorosh nga nje shaka sado e turpshme ngelet shaka? ateher pse mw kthen shpinen ne menyr te turpshme? 😆 pse ndryshove kaq turperisht duke me turperuar ne menyr te turpshme? 😀
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
nejse un jam ky qe jam i mir apo i keq i turpshem apo i paturpshem kush me njeh e di si jam Tmerresisht i turpshem 😂 Por jam pozitiv ne menyr te turpshme dhe sillem me turp me turpet e te tjeret dhe perpos faktit se jam kaq i hapur se dera e zemres time te turpshem esht porta qe hyn e dalin mendja ime esht e turpshme mbetet nje mendje e paster turperuese pranaj une Ridexxx Gray ne 50 hijet e tij mbetet po aq i turpshem sa ne mendjet tuaja turpshme 😀
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top