• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Hera

Βιβλίο φάγος
DIELL I GERVISHTUR...
........................................................
Me lind një diell prej mallit...i kuq
agimeve zgjatem i puth inatin
e netëve mbuluar me shpresën
e së nesërmes përpiqem ta vë në gjumë.
A nuk është e tashmja
reflektim i së ardhmes
dhe vdekja e vetmja
arratisje prej kohës?
Dhimbja shenjë që jeta duhet kaq shumë.
Kohë të kthyera përmbys
kufijtë e teltë nëpër
vijat plagore të planetit
nuk janë më të sigurtë
cdo ditë krijohen përforcues.
Një hon midis vetes dhe shpirtit
ku frika ka në krahë
më të fuqishmit investues
vë rregulla ekstreme
mbi dëshirat e kapërcimit.
Dënohesh të duash jetën
jashtë strukturave të pa përcaktuara
në emër të një shpëtimi
ku nuk je i qartë a ka
rezultat të sigurt...dhe bindesh.
Si bindet zemra në pamund?
Puth largun e dy flatrave
që udhëtojnë endrrave
qëndisur në jug të së majtës
së mbi brinjëve te tua
dhe ushqej mos pajtimin
me shijen e syve...
Deri kur pyesin agimet
dhe muzgjet muzgjet nuk më flenë
se si janë diejt e mallit
të gërvishtur të kuq
duhet lejë të shohësh nënën e atin
në sy t'ju thuash ju dua shumë.

204a40ffdf84aafc5384d391ff2198fa.jpg
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
Kur nk merr mbrapsht ate qe jep, ato shum fjal qe ke, te mblidhen si lemsh brenda e shuhen tamam si ai qiriu me ate flaken qe leshon kur shuhet ne fund.
mos ja fikso fiksimin nje te fiksuari qe e ke fiksim se i fiksuari ta fikson dhe fiksohesh pas tij 😂😂😂😂😂
 

Bebw

🌞 Hilarious
Staf në FV.AL
E kisha ke krevati spitalit pes palosjen un ke ato te çmenmit, jo ke krevati qefit lol

Te lutem sh, jemi serioz 😆
😂😂😂😂😂 po pse atyre te cmendini si punojn veglat thua qe te qendisin muzik opere 😝😂😂(jam spat me ka kaluar orari 😂)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top