• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DarkLord

SILENT
Nje dite do te ngrihesh dhe do e kuptosh qe te mungon dikush qe te dashuronte vertet,
nje dite do te hapesh syte dhe do te ndjesh boshllek,
do te duash te flasesh me mua,
por do e kuptosh se nuk jam aty me ty dhe nuk do te dish se ku jam ose se si jam,
por do jet e pa mundur dhe do te jem shum larg.​
 
PDK, LDK ,AAK dhe ata lakejte e vegjel pas tyre-
Qe sot jeni tradhtare te kombit shqiptar.

Kam edhe per popullin e Kosoves.

Keta zagaret e dine mire qe nuk ka zgjedhje tani dhe i kane bere pazaret e tyre, do tentojne te rrine ne pushtet per nje legjislature te plote 😬

Protestoni nga shtepia, nga ballkonet, nga dritaret, beni dicka qe ta marrin vesh se me fundin e qeverise Kurti kane vulosur fatin e tyre si tradhtare te kombit shqiptar.


Ne kete rast uroj qe VV te marre pjese ne zgjedhjet e ardhshme parlamentare ne Shqiperi.
Une kurre nuk jam angazhuar me asnje force politike ne Shqiperi por nese VV merr pjese ne zgjedhje do jem zeri dhe perkrahesi i tyre me i flakte ne zonen time.
 

Hera

Βιβλίο φάγος
Njerëzit janë të njëjtë para natyrës, edukata i bën të dallohen (njëri nga tjetri).
 

DarkLord

SILENT
Po prandaj smu pergjigje ti kur te pyeta si quhet restoja? Kishe frike mos te agresoja si super mashkull qe me imagjinoje? lol lol lol
Te kerkoj ndjese, kisha pershtypjen qe ishe djale. Por, kjo sdo te thote gje, thjeshte mendimi 😬
 

DarkLord

SILENT
Po mundohem ta rikujtoj ate pyetje tende mbi restorantin, por nuk e kujtoj, gjithsesi, per mua ska dallim se kush vjen ne restorant, gjithsesi, gjoba me mbetet mua, keshtuqe nese do te jipet mundesia te vish Durres kur te rihapim, veren do ta ofroje restoranti 🤗
 

Hope

◕‿◕
Po mundohem ta rikujtoj ate pyetje tende mbi restorantin, por nuk e kujtoj, gjithsesi, per mua ska dallim se kush vjen ne restorant, gjithsesi, gjoba me mbetet mua, keshtuqe nese do te jipet mundesia te vish Durres kur te rihapim, veren do ta ofroje restoranti 🤗
Hahha spres asnje oferte, thjesh mu duk cilesor e do me pelqente ta provoja:)
Here tjeter kur te jem ne Shqiperi do bej nje vizitw anonime:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top