Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Bebw

Boço 🌞
E kisha ke krevati spitalit pes palosjen un ke ato te çmenmit, jo ke krevati qefit lol

Te lutem sh, jemi serioz ?
????? po pse atyre te cmendini si punojn veglat thua qe te qendisin muzik opere ???(jam spat me ka kaluar orari ?)
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Nje dite do te ngrihesh dhe do e kuptosh qe te mungon dikush qe te dashuronte vertet,
nje dite do te hapesh syte dhe do te ndjesh boshllek,
do te duash te flasesh me mua,
por do e kuptosh se nuk jam aty me ty dhe nuk do te dish se ku jam ose se si jam,
por do jet e pa mundur dhe do te jem shum larg.​
 
PDK, LDK ,AAK dhe ata lakejte e vegjel pas tyre-
Qe sot jeni tradhtare te kombit shqiptar.

Kam edhe per popullin e Kosoves.

Keta zagaret e dine mire qe nuk ka zgjedhje tani dhe i kane bere pazaret e tyre, do tentojne te rrine ne pushtet per nje legjislature te plote ?

Protestoni nga shtepia, nga ballkonet, nga dritaret, beni dicka qe ta marrin vesh se me fundin e qeverise Kurti kane vulosur fatin e tyre si tradhtare te kombit shqiptar.


Ne kete rast uroj qe VV te marre pjese ne zgjedhjet e ardhshme parlamentare ne Shqiperi.
Une kurre nuk jam angazhuar me asnje force politike ne Shqiperi por nese VV merr pjese ne zgjedhje do jem zeri dhe perkrahesi i tyre me i flakte ne zonen time.
 

Hera

Banned
Njerëzit janë të njëjtë para natyrës, edukata i bën të dallohen (njëri nga tjetri).
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Po prandaj smu pergjigje ti kur te pyeta si quhet restoja? Kishe frike mos te agresoja si super mashkull qe me imagjinoje? lol lol lol
Te kerkoj ndjese, kisha pershtypjen qe ishe djale. Por, kjo sdo te thote gje, thjeshte mendimi ?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Po mundohem ta rikujtoj ate pyetje tende mbi restorantin, por nuk e kujtoj, gjithsesi, per mua ska dallim se kush vjen ne restorant, gjithsesi, gjoba me mbetet mua, keshtuqe nese do te jipet mundesia te vish Durres kur te rihapim, veren do ta ofroje restoranti ?
 

Hope

◕‿◕
Po mundohem ta rikujtoj ate pyetje tende mbi restorantin, por nuk e kujtoj, gjithsesi, per mua ska dallim se kush vjen ne restorant, gjithsesi, gjoba me mbetet mua, keshtuqe nese do te jipet mundesia te vish Durres kur te rihapim, veren do ta ofroje restoranti ?
Hahha spres asnje oferte, thjesh mu duk cilesor e do me pelqente ta provoja:)
Here tjeter kur te jem ne Shqiperi do bej nje vizitw anonime:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top