• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni dicka per t'i thene dikujt?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Vie

Anavie
@Vie.. flm shumë për këtë citim të këtij personalitetit të madh të letërsisë..... çdo herë më ka impresionuar e tij e madhe morale në mendësin e tij :)
Nuk ka perse .
Ta dedikova pasi ne ate citim gjej personalitetin tend .
Ai Eshte idoli im .:)
 

Desa

Temet Nosce
Vetes. Ende s´e kam kuptuar çfar deshi të më thotë Oma!

124AFB37-4C87-4BAA-981D-0FABABB00DE3.jpeg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Vie

Anavie
Oh Flm shumë @Vie :) .... si krahasim mendoja ... flm edhe një herë për këtë konsideratë..... më bërë të skuqem hahah, pastaj kam frikë se do marrë veten msysh e vaj halli për mua lollol;)
@Element J’imagine lol ......mais ok j’ai parlé plus .:D
A toute mon cher âme .😉
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Po po, @Daisy tha vi une veq te blej do miell sa jon shitoret hapur se korona lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top