• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni provuar ndonjehere hashashin?

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Me sa kam degjuar dhe pare , kam vene re se shumica e rinise esht eperdorues i hashashit . Do te doja te dija a e keni provuar ndonjehere dhe si jeni ndjere ,Crezultat keni ncjerre mbi hashashin .
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Une nuk e kam provuar ndonjehere,po caj e kam pire dhe me ka pelqyer shume hahaha
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ouuuu caj ??? hahahah po ai qe ke ke foto coj quhet per ty :p ske faj se eshte qetesus te duket si caj :p

si rezultat cmendim ke per cajin e fushes :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Njeriu me mend ne koke nuk e pin. Keshtu qe mire qe kam tru hala.
 

Passion

Banned
E kam provuar.
Ma serviren ne nje ambient ku shumica e pinin,edhe e provova.

I kote,me nje ere te keqe ne goje .

S'arrij ti kuptoj ata qe e lavderojne.

Do te mirren mendte thane,

Po une pi Metaxa per te m'u marr mendte. :oops: :emoji_yum:
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
E kam provuar.
Ma serviren ne nje ambient ku shumica e pinin,edhe e provova.

I kote,me nje ere te keqe ne goje .

S'arrij ti kuptoj ata qe e lavderojne.

Do te mirren mendte thane,

Po une pi Metaxa per te m'u marr mendte. :oops: :emoji_yum:
Nje shoqe e imja ben perdorim te rregullt.
Dmth ajo thote qe e relakson,mua me duket sikur i mungon dicka...
 

Passion

Banned
Kam disa histori te tilla,e une ekzakt s'mund ti kuptoj perse behen konsumatore te tij,por duke dit efektin e cigares,besoj se eshte e njejta gje.
 

Tomka

Anëtar i ri
Kam disa histori te tilla,e une ekzakt s'mund ti kuptoj perse behen konsumatore te tij,por duke dit efektin e cigares,besoj se eshte e njejta gje.

Nuk eshte e njejta gje Passion.
Hashashi ka efekt shume here me te forte se cigarja normale. Ti e ke provuar , por ndoshta shume pak tym ke cu poshte dhe te eshte duk si cigare , te tymosesh nje trefletc hashash ashu sic duhet , bohesh dru , te fik cdo qelize te trurit dhe te fut nje nje ndjenje relaksi , ose ka tjere qe i kap me te qeshura. Varet nga tipi personit.

Gjithsesi mu sme ngjit , jo hashashi po asnji lloj droge. Jane adrenalina te shkurtra qe efektet ansore i kane te perjetcme.
 

Passion

Banned
Nuk eshte e njejta gje Passion.
Hashashi ka efekt shume here me te forte se cigarja normale. Ti e ke provuar , por ndoshta shume pak tym ke cu poshte dhe te eshte duk si cigare , te tymosesh nje trefletc hashash ashu sic duhet , bohesh dru , te fik cdo qelize te trurit dhe te fut nje nje ndjenje relaksi , ose ka tjere qe i kap me te qeshura. Varet nga tipi personit.

Gjithsesi mu sme ngjit , jo hashashi po asnji lloj droge. Jane adrenalina te shkurtra qe efektet ansore i kane te perjetcme.
Kam nje te aferm qe ish konsumator.

Kur pinte cigare i vinin ca ide filozofike. :D

Ajo qe me habiste ish se ne darke kur dilnim betohem qe disa kosumatore te rregullt e njihnin nga fytyra dreqi e mori,a s'di si.

Shoqeroheshin me te pa dit te fliste gjuhen e tyre :D

Ai ne te perditshmen mezi shkembente dy fjale,e kur pinte cigare behej njeshi per fjale. :d
E kam pi ne faze qe te me merren mendte,edhe te me shtremberohen syte :D ,por nuk me pelqen.
 

Tip

Antarë i Respektuar
iiiiiiiiiiiiiiii!!! Kurr!!! Nuk kam provuar asnjelloj substance narkotike!!! Ujti me gaz ka qen gjoja me e rond qe kom provu... Kur pi gjith shishen pa mor frym, kaloj ne halucinacione direkt - shof rinoceronta me rrobebanjo roz me xixa (si pandoflat e @Vajza) te kapme dor per dor tu kercy konget e Sami Kallmit :)
 

Ivy

.......
Skam provuar te tilla gjera une por kur me ulet ndonje afer ne tren apo autobus qe kundermon era ,zere se kam pi.
Vine aq era e keqe sa kerkoj neper sedilje mos te kane hedh boçe per me te be kurth:p:D
 

Sot

Steps back !
Skam provuar te tilla gjera une por kur me ulet ndonje afer ne tren apo autobus qe kundermon era ,zere se kam pi.
Vine aq era e keqe sa kerkoj neper sedilje mos te kane hedh boçe per me te be kurth:p:D
Po ti bani britishin qerosit qe edhe po te bane kurth e mban ai persiper :p
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Alkool?
Nje gote?
Demton?
E pi me deshire,ne momentin qe ndjej qe sme bene mire,sja hedh me syte.

Rreziku ndaj shendetit qenka arsyeja? Kush te paska thene qe ashashi demton me shume se alkooli?!
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Hera fundit ka qene para 10 vitesh ndoshta. Mund te kem pi gjithsej nja 4-5 here por sme ka terheq naiher.
 
Private conversations
Help Users
    Top