• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni provuar ndonjehere hashashin?

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Jo se kam fryk. :p :p
 

@Didi mos u drogo me se kshu te loz lol
 

Lilo

|Dioni|🌞 Ashtu Keshtu
Staf në FV.AL
Vetëm një herë ,...thjesht sa e kam provuar nga kureshtja jo ti nxirrja fundin 😂
 

titan

Requiem for a dream
Po kashte eshte o korbe kashte,pse habitesh.
Meqe ra llafi do pak dhe ti tja provosh shijen?!😝🤣🤣🤣

Une dua te provoj dashurin tende, te dhoma e rrefimeve te dehem me aromen tende deri ne stratosfere. lol lol

Sa per temen. Mullar mullar 🤣🤣
 
 • Haha
Reactions: Ivy

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Si pytje retorike me duket :D
A ka njeri qe se ka provu duhet me then ne fakt lol

Ka plot, por duke qene high, iu duket se e kane provu te gjithe
 
E kam provu 2 her ...
Hera par me t futme ja qr se sdisha gjo un

Isha n pun vakt dreke dhe nje shok e dinte se kur e kisha orarin e bukes ... sa kisha mbaru buken ene vje ai pun minutash .nuk isha n humor fare krej serio ... he mor filan qa bone . Pse paske dal knej ?
Kot per qejf . T sjella nje kek se gatuan tek shpija ene me at rast nje embelsir mbas buke ..

Aa po mir flm ju lumshin durt ..nejse pak i e me teper un ene e hegra at kekun ... pim nga nje cigare ene iku ai se kishte ca pun .qr fillova tu qesh me vete se sdisha gjo qa kisha .cne ky ndryshim humori kaq shpejt tu qesh si fmij i lumtur un ... njs iki e takohem n dark e i them :
Ee po si ka munci qe kur ike ti rrijsha vetem tu qesh ?! - ka qen kek me hashash mer po ske marr vesh gjo ... phaaaa 🤦‍♂️ po si ta mori mendja iher e aq ma teper n pun se fillova te tall diamantat me pronarin pastaj ...... 🤣🤣🤣
Hera dyt e provova me cigare saqe rruga nga aty ku ishaderi n shpi mu duk si me qen tu ik kukes tiran 🤣
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Joo, por si dihet jetes.
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jo cfare eshte kjo ?
 
Private conversations
Help Users
  Top