• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni provuar ndonjehere hashashin?

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Une ta kam seriozisht kjo tallet
Ashashin se di ca eshter
Ndersa vajin e ashashit po ee di
 

Lilo

|Dioni|🌞 Ashtu Keshtu
Staf në FV.AL
Une ta kam seriozisht kjo tallet
Ashashin se di ca eshter
Ndersa vajin e ashashit po ee di
po kur di vajin e hashashit si ka mundsi qe se di se cfare eshte hashashi m se na habite
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Si ja ben dhe tI.....
Ka fierak qe sdI ca eshte ashashi :p
 

Delirium

Route 66 🚜
Po e kam pire 3-4 here me naçut , por nuk me terheq , mjaftohem me cigaren 🙂
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ska lidhje , aty ku jeton ti nuk e shohin si droge 😎
Po bej shaka ore, po ktu e pijne per qejf...noihere kur jam ne autobus, pijne edhe ne autobus :D
Une s'jam be kurioze ndonjehere.
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Tani ne keto momente po te shaj!
Vecse ta dish.
 
Private conversations
Help Users
    Top