• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keni provuar ndonjehere hashashin?

Hera

Dum Spiro Spero
Vallaj jam me spat pa pire 😂😂 ndersa ashtu e mbaja veten ne kontroll se kisha hall mos beja ndonje te pa berë me gjera 😂😂😂😂 ,pastaj vetem sa e provova mj 😂😂


Po prandaj me humbe tre dite ti mbesa ime e kerkoja
 

Vinjol

Status Online....... Po zihem me grate e forumit
Jo
 

Hera

Dum Spiro Spero
@Lauri 💞 ta provojme nje here keshtu si padashje apo skemi nevoje per kete
 

Hera

Dum Spiro Spero
eh moj teze 😂 sa te ngjitesha per ne Dukat thash nje rruge e dy pune meqe ndalova dhe ne Babicë 😂😂

Moj mbese se je me e vogel se une nuk shkon deri ne drashovice e na merr CA uje te ftohte me kube .....👏👏👏👏
 

Darius

DENY IGNORANCE
Nje here te vetme.
Nje shok shqiptar qe ishim bashke ne shkolle, ne itali, pas diplomimit, ne mbremje shkuam ne nje disko, edhe me dha nje cigare, edhe pse e refuzova, ai ngulmoi, per mos tja prish, piu macja uthull, te nesermen kur erdha ne vete, kisha perfunduar ne polici, isha “pickuar” me bodyguardet e diskos. Mbaj mend qe isha me nje sy te nxier edhe nje bodyguard ne spital se i kisha gjuajtur shishe kokes 😬😬😬

Per te qene i sinqerte, me shume qe kam folur nuk te ben hashashi ne ate gjendje, mahhhh, nje zot e di se cfare me dha. 😬
 
Private conversations
Help Users
    Top