• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kercimi qe preferoni.

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Publikoni preferencat tuaja te kercimit, latine, klasike, popullore, apo dance.
Te njohim edhe karakterin tone fiziko-mekanik te kercimit !
Levizja e trupit nen ritmet e ndryshme muzikore eshte nje tregues i karakterit dhe personalitetit, "le te njifemi"
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.


Sensuale :) e ndjeshme dhe "kalitese" feemra qe praktikon nje kercim te tille :):)
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Vendndodhja
Butterfly flying away
Titulli: Kercimi qe preferoni.

preferoj shum lloj kercimesh,kryesisht latin,por ne shqiperi ska kurse per te mesuar kercime te ndryshme,keshtu qe mjaftohemi me ato te zakonshmit neper pube
 

Bambolita

Reborn!!!
Vendndodhja
ktu
Pe: Kercimi qe preferoni.

vdes per tangon
dhe per kercimet latine ( kam bo dhe kurse dikur)
e kam nje gjysem menje te rifilloj keto latinet ...
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Vendndodhja
Shqiperi
Titulli: Kercimi qe preferoni.


Vallja e rugoves ose e ropojes qe e adhurojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
jo per gje po e kercej dhe bukur fare ahahhaah
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Vendndodhja
Shqiperi
Titulli: Kercimi qe preferoni.

preferoj shum lloj kercimesh,kryesisht latin,por ne shqiperi ska kurse per te mesuar kercime te ndryshme,keshtu qe mjaftohemi me ato te zakonshmit neper pube
Ne tr flas gjithmon jane hapur shume kurse per kercime te ndryshme per te gjitha moshat...mjafton te gjesh dhe ne internet..
 

selli

Anëtar i ri
Titulli: Kercimi qe preferoni.

Me pelqejne te gjitha llojet e kercimit gje qe di ta bej mire..
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Kercimi qe preferoni.

Me pelqen tangoja, cha cha, belly dancing, napoloni, riverdance, flamenco etj etj

Riverdance

Passo Doble
 
Top