• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kercimi qe preferoni.

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Kercimi qe preferoni.

Te gjithe tangesha qenkan ketu :D
Mua cdo kercim edhe se pak di, ama cdo kercim ka bukurine e vet :)
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Pe: Kercimi qe preferoni.

O une vdes per vallet shqiptarce sidomos katjushken e kam fiksim, a do martohet ndonje njeri te vi te mar ndonje valle une? LOL. Por edhe twiksii me pelqen shume. :D
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Pe: Kercimi qe preferoni.

Keto kercimet irlandeze jane shume te bukura, dua te mesoj ndonje.

Persa i perket kercimit tim te preferuar ska rendesi... rendesi ka te me beje t'a tund (reggaeton, napoloni... lol) :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: Kercimi qe preferoni.

O une vdes per vallet shqiptarce sidomos katjushken e kam fiksim, a do martohet ndonje njeri te vi te mar ndonje valle une? LOL. Por edhe twiksii me pelqen shume. :D

eridiona, prej kure katjushka eshte valle shqiptare??? Kete nuk e ditkam, kam menduar se eshte valle ruse...Me fal per injorancen time!!???

Per temen: Une me deshire e kuaj vallen e shotes dhe te gjitha vallet tradicionale shqiptare, por nuk e kam problem as valsin apo ndonje kercim tjeter ne qift.
 
Top