• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkes per access level 10 :D

Status
E mbyllur për postime të tjera.

ReNdEx

Interist Forever
Pershndetje stafi i albnetwork/fajtorit, mendova dhe une meqen se jam nje user i vjeter ne chat u ben kaq koh qe e frekuentoj chatin dhe besoj se do e merni ne konsiderat kerkesen time per kerkes access level 10. Mendoj se per aq koh sa jam ktu e meritoj nje access te till per me teper info besoj se ska nevoj sepse pjesa me e madhe e stafit me njohin plus per shkak te punes qe kam jam aktiv ne chat nga ora 10 e mengjezit deri ne mes 12 te nates . Shpersoj te meret me seriozitet dhe ne konsiderat nga ana juaj kerkesa ime me respekt KaMkIkAzI_^_vLoNjAt
 

cent

...Lontano
Pe: Kerkes per access level 10 :D

Kerkesat Per Level 10 Nuk Behen Ne Forum,Por Zgjidhen Nga Founderi,Dhe Me Pas Vendos Staffi SOp..Mos Hapni Tema Te Tilla,Kur Jeni USERA te Vjeter Dhe I Dini Mire Rregullat..!
 

LoSsT

VIP
Pe: Kerkes per access level 10 :D

Po ty te mori koka ere, sa me zir more aop, se dhe ate sta jepnin..., kerkon sop tani lol
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Kerkes per access level 10 :D

Po ty te mori koka ere, sa me zir more aop, se dhe ate sta jepnin..., kerkon sop tani lol

Pse mos ta marr dhe une ore te gezoj dhe une nje her ore :p :p
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Pe: Kerkes per access level 10 :D

Pse mos ta marr dhe une ore te gezoj dhe une nje her ore :p :p
Nda trurin o Nuse o Sop... te dyja sti jep kush.....
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: Kerkes per access level 10 :D

Sa kerkes prekse ke bo ma kpute shpirtin :)

Pse ketu bohet kerkesa mer....

pastaj sop nuk meret me kerkes por nga founder dhe ai te hedh ne votim....kshu snuk fare :)

Tema Myllet
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top