• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkes per access level 5

Alo_Zalo

AOP Ne Kanalin #Shqiperia
Pershendetje staffi sop !! Desha qe te jem perseri pjes e stafit tuaj perseri por kjo me voten tuaj !! per ata sop qe se njohin kte emer informacioni.,,,,


[01:39] -NickServ- Alo_Zalo is Connect
-
[01:39] -NickServ- Alo_Zalo is currently online.
-
[01:39] -NickServ- Time registered: Mar 11 04:22:02 2011 PST

ju faleminderit !!
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Kerkes per access level 5

Nuk eshte se ke pas ndonje performance te lart ne lidhje me detyrimet qe ofron aksesi aop. Me majt @ kot sa per me qene pjes e stafit me mire lene fare !
 

Alo_Zalo

AOP Ne Kanalin #Shqiperia
Pe: Kerkes per access level 5

Nuk eshte se ke pas ndonje performance te lart ne lidhje me detyrimet qe ofron aksesi aop. Me majt @ kot sa per me qene pjes e stafit me mire lene fare !

IN2U Nuk e di kush ka pas kaq performanc te lart ne lidhje me akses aop.. por ne qofte se ka ndo nje aop ne staff qe mund te jet kshu sic thua ti ateher jam ok.... !! Un thash dua te jem pjes e staffit,dhe ktu esht KERKESA PER AKSESS jo per performanca te larta,sishte nevoja te me jepje mend ta le mos ta ler,ti ke te drejt te japesh mendimin tend :)
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: Kerkes per access level 5

Sa per dijeni pergjigja ime erdhi si pergjigje e kerkeses tende per ri-shtimin aop dhe nuk mund te rrija pa dhene mendimin tim mqs te kam pas ne staf me perpara. Ndoshta une te njof me shume sesa Sop-at e tjere sepse disa jane te shtuar se fundmi dhe disa te tjere i perkasin ish-serverit fajtori. Mqs jemi ne perpjekje te rekrutimit te personave te cilet me gjithe mend kane deshire per te kontribuar per serverin mu duk e udhes te te veja ne dijeni ne lidhje me pergjegjesite e aksesit dhe nuk e lash jashte mundesine e ri-shtimit tend. Mjafton qe te jesh i gatshem per tu perballur me benefitet dhe detyrimet qe te ngarkon aksesi dhe je i mirpritur !
P.S ti Kamikazo nuk kishe lidhje me temen mund te benim dhe pa prenoncimin tend.
 

Alo_Zalo

AOP Ne Kanalin #Shqiperia
Pe: Kerkes per access level 5

Por pradaj te thash nga qe kam qen nstaff dhe i dij detyrimet qe permban aksesi ;)
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Kerkes per access level 5

Cdo kush qe eshte i gatshem te jape kontribute per kete server sipas meje do ishte mire tu jepte nje mundesi dhe si ty dhe cdo useri tjeter kshu qe Stafi sop do diskutoje Kerkesen tate per access level 5 dhe do te ktheje nje pergjigje sa me shpejte qe te jete e mundur.....


Me Rrespekt Mbreti
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Kerkes per access level 5

Cdo kush qe eshte i gatshem te jape kontribute per kete server sipas meje do ishte mire tu jepte nje mundesi dhe si ty dhe cdo useri tjeter kshu qe Stafi sop do diskutoje Kerkesen tate per access level 5 dhe do te ktheje nje pergjigje sa me shpejte qe te jete e mundur.....


Me Rrespekt Mbreti
 

Tema te Ngjashme

Top