• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

kerkes per access

wIRC9

Antarë i ri
Pershendetje stafi kam deshire te mar parap access qe kam pasur ne kte server flm per mirkuptimin
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: kerkes per access

[12:59] -NickServ- Time registered: Jan 05 12:34:20 2012 UTC
[12:59] -NickServ- Last seen time: Jan 27 10:47:00 2013 UTC


wIRC9 me vjen keq po ti nuk permbush 3 muaj nick register kshuqe nuk mund te merresh parasysh nga stafi yne Sop!! Kur Te Boni 3 muaj mund ta ribeni kerkesen perseri dhe po ashtu mundohu te jesh aktiv dhe plus qe me kte nick nuk te kam pa shpesh!! :) Gjithe te mirat!
 
Top