• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkes per aop tek shqiperia

logel

Antarë i ri
Pershendetje:
Une jam bebi_vogel kam deshir te bej kerkes per aop tek shqiperia e kam emrin Genti po ju lutem tregoni
kaloj disa kohe ne chat me shume se disa ore .Shpresoj qe kerkesa ime te merret parasysh nga stafi juaj thnx.
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Kerkes per aop tek shqiperia

Stafi Sop do te ktheje pergjigje sa me shpejt qe eshte e mundur duke te falenderu per kerkesen qe ke ber te jesh pjes e STafit Fajtori.com

Me Rrespekt Mbreti .....
 
Top