• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

kerkes per aop

ROZI

Antarë i ri
pershendetje stafi sop.si user e rregullt e serverit kisha deshir te isha dhe pjes e stafit duke dhen ndihmen time ne server.un flas nga italia

<NickServ>: Time registered: Aug 01 14:59:57 2012 PDT

shpresoj qe kerkesa ime te merret parasysh nga stafi sop.respekte ROZI_IT
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: kerkes per aop

Kerkesa jote do te meret parasysh nga staffi SOP flm ..:shofer
 

Ledia

❤ShKoDrAnE.4.eVeR ❤
Titulli: kerkes per aop

Duke te falenderu per kerkesen qe ke bere ne do shqyrtojme kerkesen tende dhe sa me shpejt do te kthejme nje pergjigje me rrespekt shkodrane_4_ever
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: kerkes per aop

Prezanto pak veten tate per sop qe ste njohinMe Rrespekt Mbreti
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: kerkes per aop

Per permasat e kishe fjalen o Mbreti se si nick Rozi_IT njifet dhe eshte aktive madje :)
 

Kadafi

Founder #Shqiperia
Pe: kerkes per aop

[15:27] <ROZI_IT> hi
[15:27] <ROZI_IT> spo te njo
[15:27] <KaDaFi> ska rendesi
[15:27] <KaDaFi> pash qe ke bo kerkes per aop ?
[15:27] <KaDaFi> je e interesuar ?
[15:28] <ROZI_IT> me than ta bej
[15:28] <ROZI_IT> jo per gje
[15:28] <KaDaFi> aha jo se ti ke deshire
[15:28] <KaDaFi> ok pra
[15:28] <ROZI_IT> po ma dhan mir ne jo ska gje

Nuk mendoj se duhet mar parasysh kerkesa e ketij useri ! Le te fshihet si teme...!
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: kerkes per aop

Nuk ka aktivitet te mjaftushem ne main, gjat perjudhes se pritjes u pa aktivizimi i te interesuares. Nga komunikimi me kolegun duket qarte qe nuk shfaqet interes per te kontribuar.
Ndoshta ne te ardhmen e interesuara te rivleresoje deshiren !
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: kerkes per aop

Un i thash prezantohu per sa i perket chat se per tjerat as qe po me intereso ;)
 

N3VR1K

Antar Aktiv
Titulli: kerkes per aop

Nje user duhet te ket parametra qe te njohe mire komandat. sduhet te rrije neper servera te ndryshem. duhet te jete aktiv ne main gjat oreve qe eshte online.
 

ROZI

Antarë i ri
Titulli: kerkes per aop

Pershendetje edhe 1 here, pas bisedes qe bera me aleksus un kam deshir ende te behem pjes e stafit. Ju lutem konsideroni kete deshire.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: kerkes per aop

Rozi_It do ta diskutojme me koleget e tjere dhe do te kthejme pergjigje!
Te falenderojme per konsideraten.
 
  • Like
Reactions: Sky

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: kerkes per aop

Sa te k'qinj qe jeni o zot ....
 
Top