• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkes Per Sop!:)

Status
E mbyllur për postime të tjera.

redi-

Anëtar i Respektuar
Rrrrrrrrrrreeeeeeeeeeespppekte!
Edhe pse ka Sop sa te duash , kam deshire qe une Redi te behem Sop!
Jam ne kete server qe kur ka qene faja me nickname aldo20^^.Kam qene ne grup kolegesh si CHAKALLI e te tjere.
Tani me nickname Redi kam qe 3 vjet qe jam ketu. Besoj si Aop nuk ka pas njeri noj vretje.
Kam deshire qe me mirsjelljen qe kam, komunikimin qe kam, si dhe shoqnin qe kam ne kte server te behem SOp.
I them NimeLes dhe Cakmakut se nuk do ti zhgenjej!
Gjithsesi kisha deshire qe te me jepet mundesia per tu bere edhe une pjes e Stafit SOp!
Respekte per te gjithe!
 

redi-

Anëtar i Respektuar
Hitleri thoshte: "Ai ushtare qe nuk tenton te zej vendin tim,nuk eshte ushtari im "
 

Brosway

Anëtar i ri
Redi nuk te paska shkrujt njeri mer. hahahah
e cuditeshme, sikur ke shok ti me, pse hapesh kot ti?
Hajt Ishalla e e Merr!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top