• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

kerkes per sop

ckemi si ja kaloni un jam ylli dhe jam shkodran jetoj ne londer do kisha deshir te behesha sop tek dhoma #shqiperia jam oper shum aktiv shpresoj te merret parasysh kerkesa ime ju faleminderit un perdor nick Poeti_vuajtur_shkodran london-boy_shkodran dhe GGG ju flm dhe nje her
 

Th3_ThInG

Antarë
Titulli: kerkes per sop

o nik po le kerkesat po ca lidhje ka kerkesa per sop dhe eshte apo jo oper i mir :kercim::kercim:
 

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Titulli: kerkes per sop

Looool hahahahahha nuk eshte vendi i duhur per kerkesen e sop hahahahahhahahahahahhahahahhaha ketu behen "ANKESA" :D
 

eGo0sTyle

System Engineer
Pe: kerkes per sop

Bjeri bam bim bum :p lejeni cunin te shprehet se ja moret frymen. Ashtu e ka qefin :D:D:D:D:D
 
Top