• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkes per sop

Pronari

Antarë
Pershendetje !!!

Jam nje user i vjeter ne chat ,Dhe jam shum aktiv ne chat ..!!

Me lindi deshira te boje nje kerkes per sop me qen se jam dhe nje user i vjeter jam stafi i albanetworgu me shum

se 2 vjet pak a shum me njifeni do kisha shum deshir qe kerkesa ime te meret parasysh nga Founder.Faleminderit Per Mirkuptimin . . .. .. !!
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Kerkes per sop

Stafin sop e zjedh stafi , sbesoj se kjo kerkese do meret parasyshe se esht plot andej ,por nejse ti mir bere qe e propozove :).
 

N3VR1K

Antar Aktiv
Titulli: Kerkes per sop

kerkesa juaj eshte marr parasysh nga founder por duhet akome me aktiv qe te jesh pjes e stafit sop
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Kerkes per sop

sic tha dhe angel_devil kerkesan dhe propozimet per sop i merr vetem fanderi duke shiku vjetersi dhe sa je i afte dhe ke dhene per kete server kshu qe me mire eshte te flasesh me fander Kadafin kur te jete on per kete gje


Me Rrespekt Mbreti
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Kerkes per sop

Pse gadafi e boka ligjin tani ne chat :p .
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kerkes per sop

Do Ishte Nje Kenaqsi Te Kisha Koleg Ne Stafi-n Sop Pronari, Ishalla Sa Me Shpejt Gjith Te Mirat.
 

Pronari

Antarë
Pe: Titulli: Kerkes per sop

Cun_Shijaku Faleminderit dhe Permu do ishte Kenaqsi Te jem Pjes e Stafit..!!
 
Last edited:
Top