• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkesat muzikore !

TastaturA

Djalosh Kosovar

WxP

Antarë i Respektuar
Titulli: Kerkesat muzikore !

Alvis e vura... Jeten
 

unica

Anëtar i ri
Titulli: Kerkesat muzikore !

po du 1 kangë nga (EDONA LLALLOSHI)
titulli i saj është me sa di une (ZJARR Nث JANAR
).
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkesat muzikore !

ja ku i ke te edona llalloshit kenget me sa shoh edhe ajo keng është aty me emrin zjarr :)
Edona Llalloshi
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkesat muzikore !

Code:
[url=http://www.realiteti.org/index.php?p=Edona%20Llalloshi]Edona Llalloshi[/url]
 

Ghost

Anëtar i Nderuar

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkesat muzikore !

ju lutem mund te ma gjeni kengen e greta kocit- nuk ta kam thene..?

flm..:)
 

dj diamant

Antarë
Titulli: Kerkesat muzikore !

Rastesisht degjova nmje kenge qe kendonte Eli fara ne bashkpunim me West Side Family me duket "obobo ia bote djali" kshuthuhej ne refren, kete desha
 

dj diamant

Antarë
Titulli: Kerkesat muzikore !

bledi po thash pra qe e degjova rastesisht ne radio dhe nuk ia di emrin, por laj thaj 1 keng kan bo ato West Side Family & Eli Fara . pranej thash kshu me perafersi
 

dj diamant

Antarë
Titulli: Kerkesat muzikore !

Pershendetje all, ju lutem kush do me ndimoj me duhet një kenge se te shtunen kam një dasem por kto kur digjet shamia nuk dun kengen e "IRMA LIBOHOVA Shamia E Beqarit.mp3" por duan ate te molit "Moldi - Shamia beqarit" Ju lutem kush mund te ma gjej :(
 

tanni

Antarë i ri
kerkesa ime per nji keng

po patet munci te beni te pa munduren te dergoni kengen e arberi hadergjonaj titulli i kenges është PA TY E KAM FIKSIM ASHT NJI NDER KENGET ME TE PREFERUARA QE KAM DASHUR NDONJEHER POR FATKEQSISHT NUK ARRIJ TA GJEJ NE ASNJE LINK DHE PER KET MOTIV I KERKOJ NDIHM FORUMIT
 

tanni

Antarë i ri
po patet mundesi kam kete kerkes

dua kengen e arberie hadergjonaj pa ty ne qoftese dikush e ka ju lutem te na e dergoj flm per mirkuptimin
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
ca flet mer kjo kengetare mua nuk me pelqen fare
Redi nuk është e thene te postosh ne cdo teme
Mundohu ti permbahesh temes
Tema ka si subjekt kerkesat muzikore dhe jo parapelqimet personale ..... Flm
 

Yellow Redhead

angels walk among us
kam shume deshire te degjoj albumin e ri te grupit Djemte e Detit, titullohet Epos, nqs me ndihmon dot njeri me ndo1 adrese per ta shkarkuar..
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top