• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

kerkese per acc

Lotus

Antarë i ri
Pershendetje stafi.. do kisha deshire te beja pjese e ketij stafi, une jam me nick Bela dhe jetoj ne greqi
flm per kohen qe do lexoni kete kerkese.. :)
[08:45:41] -NickServ- Time registered: Jun 01 09:44:26 2012 EDT
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: kerkese per acc

Lotus!
Kerkesa juaj do te meret parasysh nga stafi SOP.
Do tju kthejme nje pergjigje korrekte sa me pare te jete e mundur, pasi kerkesat jane shtuar si rezultat i pezullimit te shtimeve per nje perjudhe te gjate.

Ne emer te serverit ju falenderojme qe ndermerni kete hap.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: kerkese per acc

Gjate kesaj perjudhe pasi jeni observuar nga stafi ne kanalin kryesor #shqiperia , rezulton se nuk keni impenjimin dhe interesin e duhur ne main.
Ndoshta me ritjen e prezences tuaj do te mund te aderoni perseri per ne staf. Ne perfundim po ju komunikojme pergjigje NEGATIVE per aplikimin tuaj.

Ju falenderojme, ne bashkepunime te tjera.
 

Ledia

Antare 👣👣👣👣👣
Titulli: kerkese per acc

une e njof bela dhe eshte shuem aktive ne mian por hyn me nick te ndryshem .
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: kerkese per acc

Rifreskohet kerkesa e Lotus duke hyre ne userat qe mbikqyren nga stafi sop duke mare ne konsiderate sugjerimin e SOP Call
 
Top