• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkese Per Access Level5

TiRoNc

Antarë i ri
Pershendetje Stafi Sop Do Kisha Deshire Qe Dhe Un Te Kisha Access Level 5 Ne Dhomen #shqiperia
Jam Nje User I Rregull Dhe E Frekuentoj Mbi 7 Ore Ne Dite Serverin.
Shpresoj Qe Kerkesa Ime Te Merret Parasysh Nga Stafi Sop ..

Ne Chat Me Gjeni Me Nick TiRoNc :) Klm.
 

limonade

Antar Aktiv
Titulli: Kerkese Per Access Level5

Kerkesa jote do shqyrtohet dhe do te kthejme pergjigje sa me shpejt
Faleminderit!
 
Top