• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkese Per access lvl-5

WISHMASTER

Moon_Boy
Pershnedetje!
Kisha deshir me ba kerkes per aop.para disa vitesh kam qene pjese e stafit te albnetwork.Per arsye te ndryshme isha i detyruar te lija chatin.
Do ishte kenaqesi ti rikthehesha perseri .... FALEMINDERIT!!!!!
nick : WISHMASTER
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Kerkese Per access lvl-5

Ty ne radh te pare te rujt zoti dhe ne radh te dyt stafi sop do shqyrtoje kerkese tate dhe do te kthejme nje pergjigje sa me shpejt qe te jet e mundur


Me Rrespekt Mbreti
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Kerkese Per access lvl-5

Fut kerkesen per pensjon se sjapim ma aopa :D
 
Top