• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkese Per Access Niveli 5 Ne Kanalin #Shqiperia

eXtrem

Antarë i ri
miredita ose mirembrema shpresoj kerkesa ime te merret parasysh nga dhoma #sop si anetar vjeter i stafit irc.fajtori.com dhe si aktiv 24 ore qe jam ne serverin tuaj si user ju flm per konsideraten tuaj
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkese Per Access Niveli 5 Ne Kanalin #Shqiperia

Pershendetje...Kerkesa juaj do merret parasysh dhe do te kthehet 1 pergjigje shpejt nga stafi.
Flm :)
 

Rrushi

Sop Ne Kanalin #Shqiperia
Titulli: Kerkese Per Access Niveli 5 Ne Kanalin #Shqiperia

Pershendetje eXtrem Shpresoj Te Ekzekutohet nga i gjith Stafi Sop Nje Vendim Pozitiv Sa me par... :)
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkese Per Access Niveli 5 Ne Kanalin #Shqiperia

Temen mund ta mbyllni duke qene se user-i kalon ne staf.
Flm :)
 
Top