• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkese Per Access Te Nivelit 5 Ne Kanalin #Shqiperia dhe #Ndihme

eXtrem

Antarë i ri
Mirembrema ju uroj shendet te gjithve si staf brenda mundesive kerkoj access te nivelit 5 ne dy kanalet kryesore #Shqiperia dhe #Ndihme kam me shume kohe ketu
po se kam ppase arsyen me rrgj nick ne fillim komandat e rregulloren e di sepse kam vite qe hyj e kam kohe gati 1 vit e ca qe skam hy po mendoj se po te m jeni mundesin e qenurit staaf me ju do kem pergjegjesine per tju pergjigj si nje aop sipas rregullores qe ka qen dhe eshte tani akoma shpresoj mos te me leni ne pritje per arsye qe nick im nuk ka qen i rregj 3 muaj
mendoj se nuk eshte ky problemi qe mund te rrij en ppritje ose shtimet e shumta me shoqeri e pa shoqeri shresoj te jem pjesetar i stafit tuaj ju flm dhe respekte
 

BjOnDi

Anëtar i Respektuar
Titulli: Kerkese Per Access Te Nivelit 5 Ne Kanalin #Shqiperia dhe #Ndihme

Persh eXtrem, Pa mbush 3 muaj me nick te regjistruar kerkesa juaj nuk nuk mund te meret parasysh nga stafi Sop.

Gjith te mirat.
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Kerkese Per Access Te Nivelit 5 Ne Kanalin #Shqiperia dhe #Ndihme

Un nuk kam qa te shtoj gje ti ka then te gjitha Cun_Shijaku nje mendim kam me te ..te duhet te besh nje here 3 muaj me nje nick te rregjistruar ..pastaj mund te te besh dhe nje here nje kerkes te dyten ..gjithsesi flm per kekresen qe keni bere :)
 
Top