• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkese per Aop :)

Kila

VIP
Pershendetje !
Un jam Kila nga burreli 18 vjec . Duke qene se per shkak te disa problemeve personale nuk vazhdova universitetin ka bere qe te kaloj shum koh ne chat te pakten 7 ore te dites time .Un ne chat kam hyre qe ne moshen 15 vjecare kam qen prejdisa kohesh aop ne nje server tjeter por sefundi fajtori-albanetwork me esht dukur shume me interesat prandaj jam perqendruar shume ktu . Shpresoj qe ta merni parasysh kerkesen time dhe un ju prentoj qe nuk do ju zhgenjej .
Ju faleminderit !:kis
 

Herilton

Anëtar i ri
Titulli: Kerkese per Aop :)

Kila Faleminderit Qe Kerkon Te Behesh Pjes e Stafi-t Tone, Kerkesen Tende Do Ta Marim Parasysh Edhe Do Te Kthejm Nje Pergjigje Shume Shpjet Edhe Njeher Flm Per INTERESIMIN
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Kerkese per Aop :)

[15:11] -NickServ- Kila is Angel
[15:11] -NickServ- Kila is currently online.
[15:11] -NickServ- Time registered: Jan 09 11:20:38 2013 UTC
[15:11] -NickServ- Last quit message: Mirupafshim!

Duke Te Falenderu Per Kerkesen Me vjen shume keq por ti nuk permbush rregullin nr.1 qe duhet te kesh nick 3 muaj te rregjistruar!! Kur te kesh 3 muaj mundohu ta besh edhe 1 here kerkesen!! Flm Gjithsesi ;)
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Kerkese per Aop :)

[15:11] -NickServ- Kila is Angel
[15:11] -NickServ- Kila is currently online.
[15:11] -NickServ- Time registered: Jan 09 11:20:38 2013 UTC
[15:11] -NickServ- Last quit message: Mirupafshim!

Duke Te Falenderu Per Kerkesen Me vjen shume keq por ti nuk permbush rregullin nr.1 qe duhet te kesh nick 3 muaj te rregjistruar!! Kur te kesh 3 muaj mundohu ta besh edhe 1 here kerkesen!! Flm Gjithsesi ;)
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: Kerkese per Aop :)

Faleminderit Kila qe ke ba kerkesen te behesh pjestare e stafit tone :) do flasim nje here dhe me sop tjer ta shofim nje jere mire kerkesen tende shpresojme do te kthejme prgj se shpejti :)
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Kerkese per Aop :)

amansi bani edhe ju.. po hajt se ka nevoj stafi per goca :D
 

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Kerkese per Aop :)

Pershendetje,

Kila mesa kam patur mundesine ta njoh virtualisht, ka treguar se eshte nje vajze e re ne moshe, por e pjekur ne bisedat qe zhvillon ne chat.
Komunikimi, respekti, korrektesia jane vlera qe Kila i zoteron me mire se kushdo tjeter.
Suksese Kila.
 
Top