• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

kerkese per & sop ktej nga kjo lagje behet mer

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Gjykatesi-EL

Antar Aktiv
pershendetje te dashur njerez te mire e te keqinj do doja thjeshte me marr para sysh se ne chat sopat bejne cti doje qefi do doja dhe un te shtohem me sop se simbas rregullores qe ka vendosur CAKMAKU nuk po zbatohet asgje vec simbas kokes se robit venet dhe heqja e access_eve dhe me qe qenka keshtu po bej dhe une nje kerkese per sop se qenka me mire me respekt per stafin e albnetworkut Gjykatesi-EL :p:p
 

kinezi

Antarë i ri
Pe: kerkese per & sop ktej nga kjo lagje behet mer

pershendetje te gjithve , do doja te beja dhe une nje kerkes per sop meqe kam koh ne chat dhe i njoh mir komandat ,wxp taksirat nje sop vllait nuk do beje keq se na kan heq trrunin kto sopat o dun me heq aop o ska :D:D:D:D:D
 

Smirnoff

Anëtar i Nderuar
Pe: kerkese per & sop ktej nga kjo lagje behet mer

Tema myllet Sop i Propozo Founder dhe ne si staf sop i votojm....

Klm
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top