• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkese per SOP

Darius

DENY IGNORANCE
Pershendetje,

Rrjedh nga nje familje me tradita kombetare dhe me autoritet.

Chati ne AlbnetWork ka fituar respektin tim dhe konsideroj per komunitetin me serioz virtual. Besoj qe aftesite e mija organizative qe kam ( edhe pse caloj ne informatike ;) ) do te shprehen ne kete komunitet, me theks te vecante te jape ndihmesen time qe gjithe shqiptaret kudo jane ta gjejne veten e tyre ketu.

Te paktet jane ata qe e tejkalojne egoizmin e tyre per te miren e perbashket...P.S Pirati, pls mos ma cito rregullin nr 1, se pastaj do me besh te kujtoj kohen kur rrinim perpara pc me ore te tera e me biskota :)
 

PiRaTi

Antar Aktiv
Titulli: Kerkese per SOP

Meqe e di sh mire rregullin nr.1 dhe nuk eshte se duhet ta perseris, po te them se ke ngaterruar vend per te bere Kerkes per Sop, sepse me sa dihet Sop-at i propozohen nga Founderi, dhe tema po ashtu quhet "Kerkese Per Level 5" por gjithsesi do rishikohesh nga stafi yne per Aop! Gjithe Te Mirat!!
 

Kila

VIP
Titulli: Kerkese per SOP

PO pO PO POO PO POO POOOOOOOOO po si dhat sop ju mytaa .................................................................... pirati phauuuu.... ;)
Hajduti u are the besttt :DDD
 

MasteR

I'm offline
Pe: Kerkese per SOP

Ehhh medet o kila ke ngaterru faqe mo xhan nuk je ne chat qe poston ku te te vije ty
 
Top