• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkese

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Kerkese

Po mo ,5000$ na i hidh tek llogaria e FV dhe e ke gati te merkuren filmin
 

Aki

misfit
Titulli: Kerkese

Pasi qenka forumi i lidhur me mosrri.org dhe faqja ekziston ende thash te hap zemren e te qaj hallet dhe une hahah
Mbreme provoja te eksperimentoj te hedh video nga cel ne tv me cast, ne youtube mundem dhe ne disa faqe tjera, ketu nuk me dilte opsioni, ka dikush ndonje ide ose sugjerim ne lidhje me kete? :D
 
Top