• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kerkoj urgjent!

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Kerkoj urgjent!

Sekreti kryesor i bektashizmit o kushtrim ibrahimi eshte te duash atdheun tend ..
Me fal qe te jam pergjigjur nja dy vjete me vonese per sekretet e bektashijve .. po me mire vone se sa kurre !
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Titulli: Kerkoj urgjent!

Ku ti dim ne o vlla , ne spo dim sekretet e te dashures do dim dhe te bektashianeve tashi ncncn.
 
  • Haha
Reactions: NGU

ricky_ch

******
Pe: Kerkoj urgjent!

Atyre që iu intereson mund ta lexojnë këtë artikull tek Wikipedia:

Bektashizmi - Wikipedia
 
Top