• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keroj bashkpuntore per blogun "edritare"

h75

Antarë i ri
Deshiroj qe ne blogun edritare.wordpress. com te behemi rreth 20 vete, ku secili do te jete administrator i blogut, dhe do te postoj shkrimet e veta. Ne kete menyre secilit qe merret me shkrime do t'i disafishohet lexueshmeria.
Blogu mendoj te kete permbajtje publicistike dhe letrare. Gjithashtu deshiroj qe administratoret e blogut te jene nga e gjithe hapsira shqiptare.
Por mbi te gjitha mendoj qe blogu duhet te kete cilesi prandaj edhe do te kete nje perzgjedhje per administratoret(blogeret).
Lus te interesuarit t'i dergojne shkrimet e veta ne adresen edritare@gmail.com , dhe varesisht nga cilesia e shkrimeve, nga origjinalitetiti etj do te perzgjidheni per te qene nje nga administratoret e blogut ose jo.
Nje cv e shkurter gjithashtu do te ishte e deshirueshme.
Blogun qe eshte ende ne ndertim e siper mund ta shikoni ketu
edritare | Dil n
ju pershendes,
 
Top