• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Keshilla , si te mbajme paster shtepin.

Vajza

Copy
Staf në FV.AL
-Pastertia eshte gjysma e shendetit .Me poshte do shkruaj disa pika me kryesore per pastertin .

1: kujdesni per raftet e eneve qe te mos jen me pluhur.
2: pas cdo gatimi qe beni , lajeni furren e ushqimit.
3: cdo dite dezinfektoni banjen . Pastroni dushin.
4.fshini pluhurin te divani qe rrini.
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Merr nje housekeeper dhe ur done. :D
 

Empire

Antarë i Respektuar
-Pastertia eshte gjysma e shendetit .Me poshte do shkruaj disa pika me kryesore per pastertin .

1: kujdesni per raftet e eneve qe te mos jen me pluhur.
2: pas cdo gatimi qe beni , lajeni furren e ushqimit.
3: cdo dite dezinfektoni banjen . Pastroni dushin.
4.fshini pluhurin te divani qe rrini.
Lum ai djalë që do të marrë ty , do ja mësosh punet si nenet e kushtetutes me pika 😜
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
hahahaha,medet shpirtin ma bine cdo dite,ka raste qe me merr ore ne darke o mjes heret pastrimi i shtepis.
Se nuk ngelin ore nga puna ,dhe per pastrim dhe per gatim, plus impenjimet e djalit,sport anglisht..etj etj.
Eh femrat,kush ua dine mundin thuaj?!
 

Empire

Antarë i Respektuar
hahahaha,medet shpirtin ma bine cdo dite,ka raste qe me merr ore ne darke o mjes heret pastrimi i shtepis.
Se nuk ngelin ore nga puna ,dhe per pastrim dhe per gatim, plus impenjimet e djalit,sport anglisht..etj etj.
Eh femrat,kush ua dine mundin thuaj?!
Te gjith ua din mundin por bejn sikur sdin se nuk ju leverdis 😊
 
Une i di permendesh keto, por problemi eshte qe keto jane pune per femrat:p
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Me kete termet qe kam une tani, fk housekeeper se e pastroj vete... lol lol
 
Private conversations
Help Users
    Top