• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Këtë vit anulohet Panairi i Librit në Tiranë: 'Rrezikshmëri e lartë e përhapjes së Covid-19'

Këtë vit anulohet Panairi i Librit në Tiranë:

Panairi i Librit të Tiranës për këtë vit nuk do të realizohet për shkak të pandemisë.


Lajmin e bëri të ditur Shoqata e Botuesve Shqiptarë, të cilët nëpërmjet një postimi në Facebook, njoftuan:

"Të dashur kolegë botues, librarë, eskpozues, pjesëmarrës në Panairin e Librit të Tiranës,
ju vëmë në dijeni që, pavarësisht gjithë interesimit tonë dhe përgatitjeve për të bërë të mundur organizimin e Panairit të 23 të Librit, sipas panifikimit, më 12-15 nëntor 2020, përgjigja që erdhi sot, datë 14.10.2020, nga Ministria e Shëndetësisë dhe e Mbrojtjes Sociale, është negative, për shkak të "rrezikshmërisë së lartë në përhapjen e Covid-19 gjatë këtij aktiviteti, në situatën në të cilën ndodhemi".
Ju falenderojmë të gjithëve për mirëkuptimin dhe mbështetjen dhe ju urojmë punë të mbarë,
Grupi organizator"


Anabelmagazine
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Se di ne kosov a do mbahet a jo☹️Tani prit kur rritin qmimet ne libraria dhe kta se shesin ne rrug.
 

Drejtori

Rr'no se na duhesh...
Eh c'na lane pa libra mize3rjet. Posht qiviriu. :D
 

Barnaba

Antarë i Respektuar
Illuminati po perpiqet te mbaj popullsine injorante!!!!

Koha per revolucion, me ne krye Monika Kryemadhin!

lool lool lool lool lool
 
Gjynah, isha shume i interesuar per kopertinat "mbrapa" te Arlinda Dudajt😝
 
Private conversations
Help Users
    Top