Këto dy shenja të zodiakut dashurojnë më shumë

MoOgli

Patronazhist i grave te FV
Peshqit

Peshqit dashurojnë më fort nga të gjitha shenjat.Shenja e dymbëdhjetë e zodiakut ka një zemër të madhe dhe megjithëse janë mjaft të matur në dashuri, personaliteti i Peshqve me të vërtetë dashuron intensivisht.Shenja e fundit e zodiakut nuk ka frikë nga ndjenjat e tyre.


Akrepi

Akrepët shkrihen në dashuri

Pavarësisht nga pjesët e jashtme të akullta dhe disi të ndrojtura, Akrepat vendosën zemrën dhe shpirtrat e tyre në marrëdhënie dhe do të bënin gjithçka për dashurinë e vërtetë.
 

MoOgli

Patronazhist i grave te FV
Tashi gra prova tjera skam ku me jau gjet….horoskopi flet vete….mos besoshi as horoskopin plasja ju raft ???
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
Akrepi

Akrepët shkrihen në dashuri

Pavarësisht nga pjesët e jashtme të akullta dhe disi të ndrojtura, Akrepat vendosën zemrën dhe shpirtrat e tyre në marrëdhënie dhe do të bënin gjithçka për dashurinë e vërtetë.
E Di lool
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
U na marcit tkeqen ngelet vetem duke nxjerr shenjat tuaja

Do hap temat vetem me peshoret dhe keni per ta pa:rolleyes:
 
U na marcit tkeqen ngelet vetem duke nxjerr shenjat tuaja

Do hap temat vetem me peshoret dhe keni per ta pa:rolleyes:
Na mi se te ndihmoj une ty, ja ku e ke temen, lexoje mire, po mire eeeee, perqendrohu fort pastaj shiko verdalle??
 

NGU

Wild child full of grace
V.I.P
Na mi se te ndihmoj une ty, ja ku e ke temen, lexoje mire, po mire eeeee, perqendrohu fort pastaj shiko verdalle??
Po qe ti peshk atehere e besoj ate qe paskan thene?
 

Vajza

Rehearsal
Staf në FV.AL
Adm
E kam lumi une e kam, e kam nje alamet @Vajza por aty te tema tjeter thoshte qe nuk eshte xheloze?
Ehh që do hajm nesër për mëngjes bashk me @NGU një vezë un një vezë ajo,se kujt gjeli, ashtu pula doja të thoja do t'i humbin ato vezët hiç sedi. Ska gjë e gjelin do e ziej në kazan lool
 
Top