• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Këto shenja horoskopi s’kanë fare kimi me njëri-tjetrin

Monique

Inhale the future, exhale the past!
Staf në FV.AL
. Virgjëreshë- Shigjetar
Një tjetër dyshe që duhet të mendohet mirë para se të përfundojë në shtrat është Virgjëresha dhe Shigjetari. Këto dy shenja mund ta acarojnë njëri tjetrin dhe ky tension ndihet edhe në aspektin seksual.
Kimia ime perfekte eshte me binjakut dhe ne vili pili me akrepin lool
 

Senseo

Hasta el Fuego.
3. Ujori- Bricjapi
Bricjapi është praktik, i qëndrueshëm dhe shumë kërkues kurse Ujori është i pavarur, aventurier dhe shpesh ngjan “arrogant” tek të tjerët për shkak të natyrës së tij kërkues dhe revolucionar.
Një lidhje mes këtyre dy shenjave mund të funksiononte, por me shumë vështirësi.
Mi rob I urt. Shpifjee
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Jalla ujorin qe njoh un eshte ofsh oj Nene kuptohemi pa folur fare.Prap pordhes kot ja ka fut horoskopi.
 
Private conversations
Help Users
    Top