• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ketu filloni biseden me Germen E!!

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
E vertete the cdeshiroje te thoje, por ne keto dite me temperature te larte as llafet nuk durohen.
 
M

MeriAna

Eshte e kot te dryshosh per dike kujti I pelqen... Si pelqehu hidhu nga dritatja I thua
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
E more gjetet gje apo akoma ne peshkim? :)
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
@NGU ja ime... ku ke humb ti moj e shapllamosur se me theve syt.. nuk po beja dot treshe pa ty . :D :D Ene @Vajza ra ne depresion. :D

Mos e ke emrin me L se vdes per ato qe e kane emrin me L une. :D
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
Epo ne ato momente kur ma ke then eti k eveshi kam qen ne qiell te 7 une.. :p LOL
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️
prit moj une sa erdha ti don me ik.. Do marr e une racionin tim se keta te gjithe u shqyhen se eshmi kur une punoja ne ndertim. :p
 

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

Drejtori

Shkapallatauuuu....✌️✌️✌️

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
...
Endri,i dashur vishu dhe dil perjashta.
Endri terhiqe deren kur te dalesh ,dhe zhduku.
E- ja u shua ne erresiren e mendimit te preceptimit gabim. Ahahah

Ps:
Thash mos gjejme kot emrin e E-se. :p
Shaka. :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Erdhi nusja, erdhi nusja
 
Top