• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Këtu janë shenjat më të pabesa të zodiakut Gazetari Niklas Roar

Desa

Temet Nosce
180,000 anëtarë janë analizuar, dhe pa marë parasysh nëse dikush beson në astrologji apo jo, ka pasur një mbizotërim të një shenje të veçantë. Bricjapi. Këta janë ata që kanë lindur midis 22 dhjetorit dhe 19 janarit.

16 përqind e anëtarëve i përkisnin kësaj shenje zodiadiakale. Ishte kështu katër herë më shumë se shenja më pak e pabesë e zodiakut e astrologjisë, Shigjetari, të cilët përbënin vetëm katër përqind të anëtarësisë.

Në anën tjetër, nuk kishte shumë Ujorë dhe Peshq midis të pabesëve, gjë që mund të jetë interesante të dihet kur zgjedh një partner.

Interesante, sidoqoftë, ka padyshim diçka në lidhje me Luanët që e bën partnerin e tyre të lidhet me dikë tjetër. Rreth 14 përqind të të pabesëve deklaruan se ishin martuar me një luan.

Dhe si praktikë që janë ata/ato në shenjën e Bricjapit, ata janë më se të aftë në ndarjen e pjesëve të jetës së tyre me këtë çështje dhe janë të mirë në ruajtjen e sekreteve dhe për këtë arsye ka më pak të ngjarë të zbulohen.

Anasjelltas, është një befasi që kaq pak Shigjetarë janë të pabesë. Sipas zëdhënësit, ato njihen si aventureske, rrezikmarrëse dhe shoqërore dhe i përkasin elementit të zjarrit. Ata gjithmonë shpresojnë të bëjnë seks, por preferojnë të heqin dorë nga martesa sesa të gjejnë seks në vendin fqinj.

Kaq të pabesë janë shenjat në përqindje
 • Bricjapi 16%
 • Peshorja 13%
 • Gaforrja 11%
 • Demi 9%
 • Binjakët 8%
 • Luani 8%
 • Akrepi 8%
 • Dashi 7%
 • Virgjëresha 6%
 • Peshqit 5%
 • Ujori 5%
 • Shigjetari 4%
Seoghoer.dk
 

Hera

Antarë i Respektuar
Ah mom astrologji na cmende 😁😁😁
 

DeliriumMind

Stay wild moon child 💫
Nuk e kuptova ...
Siamo cornute dalla nascita?!
Kshu kan shkrujt yjet ???
Rrofsh lol

Interesante, sidoqoftë, ka padyshim diçka në lidhje me Luanët që e bën partnerin e tyre të lidhet me dikë tjetër. Rreth 14 përqind të të pabesëve deklaruan se ishin martuar me një luan.
 

Desa

Temet Nosce
Si fillim Bricjapi ka lindur edhe me 20 janar.
Se dyti @LeVoyageur thote jane 3 shenja te tjera.
Duhet te vihen dakort shenjat mes tyre.
Ata 180,000 të të analizuaruarve kanë qenë mes 22 dhjetorit dhe 19 janarit.
Këto janë hulumtime shkencore që flasin ndryshe nga astrologët lol
Si janë bërë hulumtimet, metoda (Interview apo Questionnaire) dhe sa real % kanë qenë në përgjigje të analizuarit, mbetet për t’u diskutuar 😉
 
Private conversations
Help Users
  Top