• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kina alarmon sërish/ Arratisen mijëra mushkonja të 'vaksinuara' me viagra, 'çmenden' të moshuarit

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL

Kina alarmon sërish/ Arratisen mijëra mushkonja të 'vaksinuara' me viagra, 'çmenden' të moshuarit
Mijëra mushkonja të modifikuara gjenetikisht dhe të ‘mbushura’ me Viagra janë arratisur nga një laborator studimi në Wuhan të Kinës. Lajmin e bëri të diturInstituti i Virologjisë së Wuhanit duke thënë se një pickim i tyre mund të rrisë në mënyrë të pakontrolluar epshin seksual te meshkujt.


Doktori që bëri studimin u shpreh se efekti i pickimit të këtyre mushkonjave mund të zgjasë deri në dy ditë.
“Efektet e një pickimi të mushkonjave mund të zgjasin deri në dyzet e tetë orë dhe simptomat përfshijnë një rritje të epshit, zgjimit seksual,” tha Dr. Uenzi Ying Yin Jing.

Një i moshuar 87-vjeçar i cili mendohet se është pickuar nga këto mushkoja tha se ka pasur një rritje të epshit si një dhe dëshirë të pa kontrollueshme për të parë porno.
“Unë kurrë nuk kam parë kaq shumë pornografi gjatë gjithë jetës sime,” tha 87-vjeçari.

Ndërsa një pacient tjetër që u shtrua në spital pas pickimit të këtyre mushkonjave ka ecur lakuriq në korridorin e spitalit duke u masturbuar.
“I riu ndjeu një dëshirë seksuale të pakontrollueshme ndaj burrave, grave, kafshëve, madje edhe bimëve dhe tregoi simptoma të cilat mund t’i atribuohen kësaj mushkonje të veçantë”, shpjegoi një mjek.

Ky është ‘infeksioni’ i dytë që ka dalë nga Wuhani pasi në dhjetor të viti të kaluar në atë vend u shfaq për herë të parë virusi SARS-COV 2, i cili tani është kthyer në epidemi globale.
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Be e shoh nje komshi plak, dor per dore me plaken, me thot mu ka shtu dashuria ndaj saj hahahahahya
 
Shpik e ka Shkodra,apo e ka shpik shkodra? lolol.. gje te madhe paska shpikur ai robi... bravo i qoft.. ceshtje ashtusje lolol.. esht njejt si te them une te ashtuuuu india nen e moter.. lol e njejta gje shtege.
 
Mire qe skane vaksinu gomere me viagra se hajde ti mbaje, mushkonjave i bohet hall. 🤣

ndonje zezak do ishte me keq.. do bridhte boten lol.. se gomari me ca do kaloj nga Ameriqija ne Angli pshembull,me traktorin tend te shalqinjve? lol
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Po 1 gje skuptoj une me kta kinezet. Cm*tin kishin qe ju kane injektu mushkonjave viagra xhanem lol
Po dreqnet e kan dit qe ato mushkonja flutorojn, kan dasht mi ba mire atyre qe kan lyrtha, se kinezet vuajn per te vogeln ne permasa lool
 

Endrra

VIP
Shpik e ka Shkodra,apo e ka shpik shkodra? lolol.. gje te madhe paska shpikur ai robi... bravo i qoft.. ceshtje ashtusje lolol.. esht njejt si te them une te ashtuuuu india nen e moter.. lol e njejta gje shtege.
Pse e citove kur eshte njejt .. apo he nje koment me shum 🤣
 
Pse e citove kur eshte njejt .. apo he nje koment me shum 🤣

une nje koment me shume? nga ata jam une qe ma ha shume per komente me teper ;) po te thash qe gje te madhe paska shpikur lolol.. dhe korrigjova at kabimin tend shpik e ka shkodra lolol
 
Private conversations
Help Users
    Top