• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kina alarmon sërish/ Arratisen mijëra mushkonja të 'vaksinuara' me viagra, 'çmenden' të moshuarit

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Imagjino njerezit ne karantine.. mos te ken as peme as lule afer se i piu e zeza 🤣
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Ore kesaj rradhe nuk qenka aq i rrezikshem dezertimi.
Se ku i dihet,ndoshta edhe virusi ,ketyre ju ka ikur nga labaratoret.
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
More ec e dije sa jane te demshme per zemer, se thojn qe viagra eshte e rrezikshme per zemer, cka nese te hajn 4 mushkonja, mund te jer doz e lart :D
 
Private conversations
Help Users
    Top