• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Elushe

Vogëlushe
Titulli: KiSs..

Ushetime te postimit te Hartinit: Nje puthje GJIGANDE per Bellen!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

hihihi Elushe :D.... nje puthje per ty e dashur :puc:

gjithashtu nje kiss per hartinin, yllin.... lovm... enderr... neve...kila
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

PO kam qejf me kiss bellen ama nuk i behet puna me nxene, ON po mendoje ;)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

KIss shkoerdhajken se ma ka qejfi :puff:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: KiSs..

Uaa tradhetare!

Kiss nje shpirt te embel

Zinushin .:)) :kis kis


Po te sjell cik princin tend..:))



jo per gje por Soulina me tha qe ste bej nje pallat falas per vjehrren hahahaha

Keshtu qe thash ti jap nusen e pare qe kishte gjet im bir :p ,fati pare nuk nderrohet .







 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Po e mbertheje me nje kiss shefen e madhe nga kjo ftohtesi polare qe ka mberthyer Prishtinen kete mengjes :puthje::puthje:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Pe: KiSs..

Pas rikthimit nje kiss per te gjitha femrat e forumit...meshkujve nga nje pershendetje
 

Aver

VIP
Titulli: KiSs..

Une i puth te gjitha ato qe e refuzojne puthjen e Yllit :p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

puc gjith beqaret e stazhonume tforumit alla frenga
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss Kilen qe u ba gjelberoshe
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: KiSs..

per mallin rrofsh se o zhduk fare nga qarkullimi...pershtymat jepjani njoni tjetrit se jom la per ket sezon :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: KiSs..

budallaqe je vete...cici ngaqe ka amoniak hyn tek familja e disifektateve

me thuaj pak kur te infektoheshin veshet kur i shpoje me gjylpone e pe , ste thoshte gjishja beje me cic?
po kur te binte verdhza pse duheshe te pije cicin tat e di?

e ik tashi se u lodha me mhb shurre lol

kiss te gjithe ata qe me duan dhe dua lol
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: KiSs..

jo sme ka kap kjo periudhe horror e njerezimit te cpimit te vesheve lol lol lol
mua me kapi ne fakt...e maj men si sot kur mu ngul i gjilpone e nxehte mu ne llape te veshit...gjithe bufat e baces perballe u ngriten ne ajer edhe pse ishte dielli sa i sac.

ate dite u shpume disa goca dhe kete dhurate na e boni ime moter lol...na rreshtoi si peme dhe shpalosi talentin e pazbuluar lol
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: KiSs..

Oiiiiiiiiiiiiiiii nje super puthje per Yellow se me kishte marre malli edhe te lexoja emrin e saj :(

Ku je kukull?
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

Nje kiss per kete siper dhe nje per mikeshen time ketu yellowww reeeaaaaddddheeeeeeadddddddd e cila miq te nderuar vendosi te na nderoj me pranine e saj.
P.s Yellow i miss talking with you
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top