• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kiss....

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: KiSs..

Meqe me ka rene flama sot kisssssssss me gjithe zemer e me gjithe shpirt te gjithe ata/o qe s`me duan lol
 

Kila

VIP
Titulli: KiSs..

Kiss Anormalen ..
Te lulishtja brukselit e paske bo foton e avatarit eeeeee
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: KiSs..

E dijaaa jep gishtin te merr krahun. Me siguri populli ka pasur ty parasysh kur formoi keyo fjalet e urta :p lol


Nje :kis per prishjen e armepushimit Aver :D
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

aaahahahaahaha po mi po
Kiss kilen, yllin, jetesen, nevertitin, nick tjeter,LeVoyageur,gocma cezma ferres.....

Kiss shume dhe Ylli ty!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: KiSs..

te futa ne mes Anormalja...mbete te me kiss-esh vetem mua....
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: KiSs..

Nje big kiss per ate qe me qendron prane edhe kur cdo gje perreth meje po shembet.
 

Ylli-1

Etnoshqiptar

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: KiSs..

perqafime puthje per endrren, kitrren dhe hartinin.....ej po nga jeni se na i thavet syte :hugfort:
 

Aver

VIP
Titulli: KiSs..

Nje :kis per prishjen e armepushimit Aver :D

Si me paska ik ky postim mua!
Edhe une te kiss fort, jo per prishjen por per arritjen e armepushimit. Jam bo paqesor :p
Jo po le te marrin shembull edhe Putini me Merkelin se si duhet te negociohet per paqen :p
 

PinkHeart

Dentro e fuori 🎡
Titulli: KiSs..

Vetem puthje knej? Ska shpulla ? Dhe ato dimostrazioni d'affetto jan lol
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: KiSs..

Pufff Evin me shume mall :kis:

Gjithashtu Zinen dhe Didushen :kis :kis

Ps: miss you all :lovju:
 
Titulli: KiSs..

Kiss te gjithe ata qe s`me kane kiss asnjehere, thone qe gozhda del me gozhde, i bie qe edhe kiss vjen me kiss lol

 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: KiSs..

Kiss Kilen k'saj radhe :rose
 

Kila

VIP
Titulli: KiSs..

Wwaa cne qe me paskeni kujtuarr ... Kissss shum kitrrush ...
Kissss Cent
<3:ktu::ktu:
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top