• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kjo është ngjyra e flokëve më tundese për vjeshtën 2020

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои


Profesionistë të ndryshëm për ngjyrat e flokëve shprehen se kur temperaturat bëhen më të ftohta, klientët bëhen më të ngrohtë. Nëse pranvera dhe vera janë stinët e flokëve biondë deri në platin, vjeshta dhe dimri janë stinët e ngjyrave më të ngrohta duke filluar nga e kuqja e deri te çokollata


119123140_3278341248887101_7667161403606914483_n.jpg


Ndërsa këtë vjeshtë ngjyra që do të mbizotërojë është ngjyra e kuqe në të gjitha nuancat e saj. Duket se tani, më shumë se kurrë, njerëzit po guxojnë në pamjen e tyre duke u orientuar drejt ndryshimit. Me ndërrimin e stinëve, është mirë të ndryshohet edhe pamja. Kujt nuk i pëlqen të ndihet gjithmonë e freskët dhe ndryshe, duke eksperimentuar me pamjen? Por përpara se të vendosni për një ndryshim kaq të rëndësishëm sa është ngjyra e flokëve, filloni të bëni disa kërkime.

Ajo çfarë është më e rëndësishme është gjetja e vendit të duhur dhe më pas gjetja e ngjyrës që ju frymëzon dhe përshtatet më shumë me ju.

Nëse vendosni të përqafoni trendin e sezonit dhe zgjidhni ngjyrën e kuqe për flokët tuaj, duhet të keni parasysh një fakt të rëndësishëm: flokët e kuq kanë tendencën të zbehen shpejt bazuar sa shpesh i lani apo stiloni. Rrjedhimisht flokët e kuq kërkojnë maska të shpeshta për shkëlqim dhe për rifreskim toni.


E kuqe ombre
Por pavarësisht mirëmbajtjes që kërkon, ngjyra e kuqe mbetet një ngjyrë tunduese dhe tërheqëse që ju bën të bini menjëherë në sy.


E kuqe qershieE kuqe + kafe = lejla e thellë

Gështenjë e flaktë


Burimi: Kjo është ngjyra e flokëve më tundese për vjeshtën 2020
 

Moonshine

Bim bum bam
Mund te them qe i kam provuar te gjitha kto siper

Por si dark chocolate ska 😋
 
Private conversations
Help Users
    Top