• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kjo është pula që kushton 2 500 dollarë

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Kjo është pula që kushton 2 500 dollarëAyam Cemani është një lloj pule që kushton rreth 2500 dollarë. Ajo konsiderohet si më të shtrenjta në botë për shkak të veçantisë që kanë.Pulat që rriten në Indonezi dhe konsiderohen si të rralla, janë të zeza si në pjesën e jashtme ashtu edhe në atë të brendshme.Puplat e tyre janë të zeza, sqepat, kthetrat, madje edhe mishi, eshtrat dhe të gjitha organet e brendshme janë të tilla.


I vetmi element jo i zi i këtyre shpendëve është gjaku, i cili ka ngjyrë të kuqe, siç është tek të gjithë kafshët, shpendët dhe njerëzit.Ekspertët thonë se ato janë të zeza për shkak të karakteristikës gjenetike të njohur si “fibromelanosis”, e cila ndihmon në përshpejtimin e krijimit të qelizave të zeza të pigmenteve. Mishin e kësaj pule vlerësohet shumë.g.shqip
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Kjo është pula që kushton 2 500 dollarë

اa mos bejne gje veze floriri kto?
 

Aver

VIP
Titulli: Kjo është pula që kushton 2 500 dollarë

Duhet te shijoj mire me coca-cola kjo lupa.
 

MAX

Anëtar i ri
Titulli: Kjo është pula që kushton 2 500 dollarë

Nuk eshte pule mer eshte gjel...nuk ja shikoni kreshten?!
 
Private conversations
Help Users
    Top