• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Kodi i familjes - Martesa me te huaj

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DIVA

Antarë i ri
Pershendetje,

doja te pyesja ne lidhje me nje teme qe kohet e fundit po me bluan ne mendje. Doja te dija te cilat jane te drejtat dhe detyrimet e shtetasit/shtetases se huaj nese lidh martese me nje shqiptar/e?

Gjithe te mirat
 

N0

Lost.
Se pari dhe me kryesorja eshte: Kur flas une ti qepe! lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top