• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Bukur fotot e te gjitheve...Bravo te gjitheve...Kreta i ke floket shume te bukura...
Legally i lezetshem fustani...
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Endrra, na ke ndriqu forumin me foton. Si panoram!
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Endrren e kam pare edhe une shkarazi nje dite e harrova ti thoja me para qe ishte sh e mire :)
Harrova edhe poer kush ska pasur fatin te shohe Soulin eshte teper e embel, dhe me e mire akoma :)
 
Redaktimi i fundit:

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Legally bukur, me pelqen ngjyra e flokeve.... :)
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Legally me bukur se pikturat :kafe: ama tjeter here me dore mos luaj :p
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Endrra o ngjaleeeeee..o Enderrr e bukur...ke dale shume bukur mi zemer:) Plaste syri keq..ptu ptu ..
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Marla moj skuptova kush ishe ti, ajo qe ke nxjerr vec shalet apo floket?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

He moj ti do direkt ftyren ta shohesh :p simjet floket dhe shalet,vitin tjeter ftyren dhe gjoksin :D
 

Morena

...Δʝɛя...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

He moj ti do direkt ftyren ta shohesh :p simjet floket dhe shalet,vitin tjeter ftyren dhe gjoksin :D

Haha o Quk po une skuptova kush eshte anetarja ne fjale prandaj :p, ti paske kerkesa me shume se une
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Akoma ste ka ardh gota e konjakut perpara...! Paska dal esell Yellou Readhead :p
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Leglly_ S..Artise je maj..shume nice..& Yellov..simpatike..syt i pakse te veqant.

Komplimente :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Fotot e anetarve!

Po kjo s'eshte foto e anetareve o vlla :D
 

Endrra

VIP
Staf në FV.AL
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

@Ajsi moj zemrush ,,,si molla ne gem me paske dal :)
 

AjSi

...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Legally si drittt
Endrra si thot DM ,per ty behem lezbike une :p ahahah

Ne pergjithesi esht forum bukurosh ky i joni...vetem cunat i ka t shemtum <3
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Nicktjeter sic e mendoja sidomos keto kohet e fundit ne forum...me buzeqeshje vesh me vesh....che carinaaaaaaaaaaa :)


Wishmaster djal i zgjuar duket :p

centi tani ska ku shkon...te kapen :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Legally perher e embel dhe e qeshur... :)

Yellow Perher e me shum me duket me simpatike ne cdo foto te re qe sjell ne forum... :) :)

Loverboy marshalla cuni gjith ai king e pac me jet e shndet .... :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Komente mbi fotot e anetareve!

Nicktjeter shyqyr qe e nxorre dhe ti surratin me ne fund....merrni shembull ju te tjetret. Shum capkene dukesh :)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Dhe embelsiren e kam len per ne fund lol

Nicktjeter ta marrin vesh nje her e mir qe je embelsir lol lol Bukur shum me gjith se ta ber nje koment te fotoja po them e ktu :) Nice...:)
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Rrrofshi , rrofshi edhe pak e skuqem une :p

Sa per dijeni kam vene foto edhe tek missi ( e 2 3 vota te shtrembera mora ::p lol)


Kila po Dafina cdesh ketu mi ? lol
 
Redaktimi i fundit:

Didi

C'est la vie.
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Fotua e grifshes bashke me grup shurupin e saj shume bukur..spo them me gje se i rritet mendja shejtanes :p lol

Po shikoj qe paskan dal ne mode keto fotot nga mbas, LOL. E kam per foton e wishmaster dhe losst :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Po mire keta cunat po na tregojn IL lato B (vithet ose prapanica :p dmth) neve eee...po fillum ne pastaj me lato B ku do fshihen keta pastaj eeeeeeee
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Rrrofshi , rrofshi edhe pak e skuqem une :p

Sa per dijeni kam vene foto edhe tek missi ( e 2 3 vota te shtrembera mora ::p lol)


Kila po Dafina cdesh ketu mi ? lol

teksa pashe komentet thash me mendje ua po me ben te vendos dhe une foto kjo :p, kur hap temen s'gjej foto tenden :(... u pa puna spo vej as une pra, Lol....

pse e ke heq foton ti pa e pare une?:(....


p.s. Losst-o ke bere perparime kshu ee??? e nxorre koken me ne fund ?Lol edhe pse nga mbrapa:p
 
Redaktimi i fundit:

AjSi

...
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

qyqa kto sdijn me vjedh as foto LOL O kila naj t besushme o goc po jo dafina zeqirin :p ahahah

Lost me ty u msum tashi ,1 her ne 6 muaj tregon ose shpinen ose kembet ose floket ...tkam then iher ska gje se je i shemtuar se kemi pare edhe me keq :p

Morena shum e amel ,you looked beautiful :))
 
Redaktimi i fundit:

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

O poet a qe sjam andej lool te te kisha ven te montoje pllakat e gispit lol te beja nje cik si shef lol
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

O poet a qe sjam andej lool te te kisha ven te montoje pllakat e gispit lol te beja nje cik si shef lol

Te montoj CW eeee... :p
eh ci bej stukos uneee... e ha me dhemb :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Komente mbi fotot e anetareve!

Te montoj CW eeee... :p
eh ci bej stukos uneee... e ha me dhemb :p

Ore cw uw ud te gjitha bshk loool Po ja paske marr doren stukos e :p :p e vetmja gje qe e bej me sy mbyllur lol Megjith ate do na bjer rasti te bejem ndo nje montim andej nga tr kur te vij lol Kur te besh modofikimet e shpis :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top