• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Komente mbi fotot e anetareve!

Status
E mbyllur për postime të tjera.
leri fotot , mo u qell fort se kena pune me bo ..eccc
tenor.gif
 
ngrofe gjellen e ke ne freeze, rrobat per tu lare ti kam lene mbi krevat
une vonohem cik se qeka njoni qe po ma boka me drita te gjata...sa ta sqaroj qe nuk duhet ti ndezi brenda qytetit lool
Ik boji ti ato gjonat ne shpi se me kete driteshkurtrin qe perdor drita te gjata sqarohem une😡
 

Mennel

_/\__________________________.
E tani te me falni qe behem icik e bezdisshme, por keni hapur 100 Tema chit chate
Ja ku e keni temen, eshte tek nen forumi I lojrave
Chit-Chat

Kapni dhe bashkoni. 🙂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top